logo teczowyzlobek krakow

banner3

 
Slider

Kontakt

Tęczowy Żłobek
os. Dywizjonu 303 14 lok 1
31-872 Kraków

tel.: 884-385-556
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy
do naszego przedszkola

Prywatne przedszkole
muzyczno-językowe

Karta zgłoszeniowa dziecka

 

Opinie

Synek rozpoczął przygodę z Tęczowym Żłobkiem we wrześniu 2016. Po roku uczęszczania mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze był to najlepszy wybór. Bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka, opiekuńcze i wspaniałe Ciocie, kreatywne gry i zabawy. Jego rozwój zaskakiwał nas każdego dnia po przyjściu ze żłobka a piosenkę "Panie Janie" zasłyszaną na rytmice śpiewał na okrągło. Dziękujemy bardzo za opiekę i cierpliwość. Polecamy wszystkim Tęczowy Żłobek !

Mama Maksia.

 

Moja córeczka chodzi do żłobka od pażdziernika i już widze niesamowite postepy w jej rozwoju ruchowym,umysłowym i emocjonalnym. Kiedy Ją odbieram często widze przez okno jak "ciocie " dobrze i ciepło się Nią opiekuja, dzięki temu wiem, że spokojnie moge pracować.

Mama Lenki

 

Dla każdego rodzica dziecko jest najważniejsze i pragniemy żeby zawsze gdy nie jest pod naszą opieką było szczęśliwe i bezpieczne. Złobek, do którego uczęszcza mój synek jest takim miejscem. Wykwalifikowana kadra na którą składają się zawsze uśmiechnięte i wspaniałe ciocie powodują, iż dziecko idzie z uśmiechem na twarzy a wraca zafascynowane wszystkim czego się nauczyło. Polecam wszystkim

Mama Adasia

 

Moja córcia Maja chodzi tutaj od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jest zawsze uśmiechnięta i rozbawiona, kiedy po nią przyjeżdżam. Wszystkie Ciocie są otwarte na moje sugestie i uwagi i dostosowują plan dnia i opiekę do moich wskazówek. Naprawdę godny polecenia żłobek.

 

Mama Maji

Marcel uczęszcza do Tęczowego Żłobka od ponad roku. Na począku miałam wątpliwości, czy nie jest za wcześnie na żłobek i jak przeżyje rozstanie z mamą. Jednak ciepło z jakim ciocie zajmują się dziećmi sprawiło, że mój syn do żłobka chce chodzić nawet w weekendy. Myślę, że uśmiech dzieci, które witają mnie gdy przychodzę po syna to chyba najlepsze świadectwo, że są tu szczęśliwe. Ciocie zawsze informują mnie, co dziś wydarzyło się w życiu Marcela, czy zjadł posiłek, ile spał. Natomiast Marcel zaskakuje nas nowymi umiejętnościami jakie zdobył w trakcie zabawy z żłobku.

Mama Marcela